wtorek, 15 listopada 2016

Warsztaty 10.12.2016 r. - Wrocław

Formularz Zgłoszeniowy 10.12.2016 (warsztaty dla żon)

Z całego serca zapraszam Was do przekazywania dalej informacji o najbliższych warsztatach dla żon (10.12.16, sobota) - tematyka będzie ta sama co zwykle, jednak wzbogacona o krótką część dla kobiet doświadczających przemocy domowej ze strony męża oraz dla kobiet stosujących przemoc wobec członków rodziny - będzie część psychoedukacyjna na temat przerywania spirali przemocy. Poza tym poruszymy tematy standardowe, czyli jak przejść drogę od frustracji do zadowolenia w małżeństwie, potrzeby żony, potrzeby męża w związku, relacje z teściami, relacje z własnymi rodzicami, jak zadbać o własne spełnienie w małżeństwie, Boży ideał małżeństwa, jak kochać i być kochaną w małżeństwie.

10.12.2016 (sobota), godz. 10:00 - 16:00, parafia św. Jakuba i Krzysztofa we Wrocławiu, ul. Krzywoustego, budynek na przeciwko kościoła. Zapraszam!


4 komentarze:

 1. A czy będą w październiku? I jeśli tak,to kiedy? Może się wybiorę z Gdańska

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie wiem, ale jeśli będą, to serdecznie zapraszam do Wrocławia:) W najbliższy weekend wybieram się nad morze w okolice Gdańska, więc jeśli zebrałaby Pani grupę kobiet chętnych się spotkać, to czemu by nie? Może nie zrobiłabym 6 godzin, ale jakąś skróconą wersję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam a ja jestem z Opola i mogłabym dojechać czy będzie jakaś informacja na ten temat na blogu? A może ciekawym rozwiązaniem byłoby zrobienie czegoś w rodzaju webinaru warsztatów internetowych, wtedy miałaby Pani większy zasięg ;-) więcej osób by skorzystało

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli będę w Opolu, na pewno dam znać na blogu :) Jeśli chodzi o webinar, trudno mi powiedzieć... Lubię osobisty kontakt z żonami i chyba warsztaty internetowe nie byłyby tym, na czym mi zależy i tym, co kobietom może pomóc, chociaż może się mylę... :) Pozdrawiam

   Usuń