Warsztaty


Żona Spełniona,
czyli przemiana Twojego Małżeństwa zaczyna się od Ciebie…


Nie wierzysz? Przyjdź!


W programie warsztatów m.in. ćwiczenia i wykłady dla ŻON na następujące tematy:
- moja podróż od frustracji do zadowolenia w małżeństwie, jak wystartować, by dobrze wylądować?
- potrzeby żony, potrzeby męża w związku - konflikt czy współpraca?
- trochę o asertywności i stawianiu granic teściom, rodzicom i innym ludziom - czy mam prawo powiedzieć "nie"?
- gdyby mój mąż był inny... - o niespełnionych oczekiwaniach i co z tym zrobić?
- komunikacja w związku - dlaczego on milczy?
- Boży ideał małżeństwa - czy w małżeństwie możliwa jest świętość?

Warsztaty zostaną wzbogacone o część psychoedukacyjną dotyczącą problemu przemocy domowej - propozycje interwencji.

***

Warsztaty "Kocham, nie krzyczę". Poruszymy następujące tematy: Czego najbardziej potrzebuje moje dziecko? Dlaczego właściwie jestem taka wściekła? Jak radzić sobie w kłopotliwych sytuacjach? Gdzie szukać wsparcia? Między złością a poczuciem winy - jak być mamą i nie zwariować? 

Już dziś możesz odmienić dzieciństwo Twojego dziecka oraz swoje macierzyństwo! 


Prowadząca: ILONA PHAN – TARASIUK

psychoterapeutka (w trakcie certyfikacji), trener grup rozwojowych, autorka bloga i programu szkoleniowego dla żon, coach, mediator, od 10 lat szczęśliwa żona Jakuba, mama Marysi i Tymoteusza, prowadzi Gabinet Psychoterapeutyczny Sursum Corda dla kobiet i mężczyzn borykających się z trudnościami w relacjach małżeńskich, rodzinnych oraz z wszelkiego rodzaju zaburzeniami psychicznymi, swoją pracę poddaje regularnej superwizji 21 komentarzy:

 1. A może kiedyś mogłoby odbyć się spotkanie np. w Katowicach? Pozdrawiam. Aneta - żona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie! Zwłaszcza, że nigdy nie byłam w Katowicach, a mój mąż uwielbia podróże... Proszę o kontakt na adres zona.spelniona@gmail.com i może coś wspólnie z Duchem Świętym wymyślimy :) Ilona Phan-Tarasiuk

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłoby cudownie, gdyby udało się również zoorganizować takie warsztaty w Warszawie...już się nie mogę doczekać! Drogie Panie, Matki, Żony - zgłaszajmy się!JK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli warsztaty odbyłyby sie w W-wie to napewno chętnie bym na ne poszła.

   Usuń
 4. Warszawa! Kawałek mojego serca bije w tamtą stronę, a to za przyczyną mojej siostry, która tam mieszka i za którą bardzo tęsknię...

  Zatem Kochane Żony, podział obowiązków jest następujący: wy formujecie grupę zainteresowanych kobiet, proponujecie termin i załatwiacie salę, ja natomiast - pakuję manatki i wraz z moim Dyrektorem ds. Logistyki (czytaj: Mężem) oraz naszą kochaną Szefową (czytaj: Córeczką) jadę, by poprowadzić dla Was warsztaty: ŻONA SPEŁNIONA, czyli przemiana Twojego małżeństwa zaczyna się od Ciebie! Pozdrawiam. Ilona Phan-Tarasiuk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam,
   jak dużą grupę kobiet muszę uzbierać, by mogłaby Pani przyjechać z warsztatami do Gdańska?
   P.S. Salę mam :-)
   pozdrawiam, Olka

   Usuń
  2. Witam!

   Ale byłoby super! Proszę wysłać do mnie maila z namiarami na siebie, bo - nim odpowiem - miałabym parę dodatkowych pytań.

   Niedawno byliśmy z Mężem po raz pierwszy w Gdańsku i muszę przyznać: wrażenia - imponujące!

   Z pozdrowieniami! Do zobaczenia na gmailu (oraz mam nadzieję w realu).

   Ilona Phan-Tarasiuk (zona.spelniona@gmail.com)

   Usuń
  3. Ojej!! :D Ja co prawda nie z Gdańska, ale tam już bym miała bliżej i na pewno też bym się pojawiła, gdyby udało się takie warsztaty zorganizować.:) Będę w takim razie uważnie śledzić terminy i cierpliwie czekać na przyszły rok. Dużo zdrowia dla Ciebie i dzidziusia!
   Pozdrawiam
   Ania

   Usuń
 5. Ja też z Warszawy - chętnie wezmę udział w warsztatach. Myślę, że znalazłabym wśród koleżanek kilka zainteresowanych!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Niestety z przyczyn zdrowotnych i zbliżającego się rozwiązania postanowiłam odwołać wszystkie dalsze podróże, w tym do Warszawy.

   Warsztaty we Wrocławiu i okolicach odbędą się wg planu, ale w dalsze rejony Polski chętnie wybiorę się dopiero, gdy dzidziuś trochę podrośnie, czyli w okolicach lata/jesieni 2013 roku.

   Zatem bądźmy w kontakcie i ... DO ZOBACZENIA!!!

   Ilona Phan-Tarasiuk

   Usuń
 6. Czy nie żona, ale osoba wolna, ktora mysli o dobrym malzenstwie w przyszlosi moze uczestniczyc na najlbizszych warsztatach we wroclawiu 27/10?

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam serdecznie! Niestety, warsztaty są przeznaczone tylko dla żon, ponieważ program składa się w większości z ćwiczeń odnoszących się do osobistej relacji z konkretnym, realnym mężem.

  Czas przygotowania do małżeństwa charakteryzuje się trochę innego rodzaju wysiłkiem oraz rodzajem zadawanych pytań aniżeli ten, który następuje po ślubie. Nie jestem teraz w stanie opisać tej subtelnej różnicy, którą intuicyjnie wyczuwam, ale mam nadzieję na Pani wyrozumiałość.

  W związku z tym, że nie jest Pani pierwszą kobietą stanu wolnego zainteresowaną tą tematyką, kto wie, czy wkrótce nie opracuję programu przeznaczonego konkretnie dla takich właśnie osób - chcących dobrze przygotować się do małżeństwa.

  Tymczasem pozdrawiam ciepło i bądźmy w kontakcie.

  Ilona Phan-Tarasiuk

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzień dobry,
  kiedy planowane są zajęcia we Wrocławiu?
  jest jakiś grafik na 2013 rok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, gdy tylko grafik będzie gotowy, umieszczę go na stronie. Wszystko zależy od tego, jak nasze nowe dzieciątko będzie się sprawowało :) Na pewno planuję wznowić warsztaty po wakacjach, ale czy wcześniej się uda, tego nie wiem. Jak Bóg pozwoli! Pozdrawiam ciepło, Ilona

   Usuń
 9. Dziękuję za odpowiedź i życzę dużo cierpliwości, zdrowia i wytrwałości! Liczę na warsztaty jeszcze przed wakacjami :-) (mam problemy w małżeństwie i chcę je ratować..)Pozdrawiam, Iwona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W razie czego proszę o kontakt mailowy: zona.spelniona@gmail.com. Nie ma na co czekać, gdy pojawiają się problemy, gdyż czas na zmiany jest wtedy, gdy jest jeszcze dobrze (lub w miarę dobrze). :)

   Być może pomocna okaże się dla Pani lektura którejś z książek Lindy Dillow lub "Cenniejsza niż perły" G. Thomasa. To nie są typowe poradniki, których wiele kobiet próbujących ratować swoje małżeństwo ma dosyć.

   To są przede wszystkim książki pełne miłości skierowane do kobiet, zawarte jest w nich bogactwo Słowa Bożego, a także doświadczenie życiowe autorów.

   Z Panem Bogiem, Ilona

   Usuń
 10. Pani Ilono,

  Czy planowany jest termin warsztatów w okresie między lipcem a pażdziernikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety jeszcze nie wiem... Proszę śledzić bloga, może coś uda się zorganizować w tym terminie we Wrocławiu. Pozdrawiam i zapraszam! Z Bogiem!

   Usuń
 11. Czy w najbliższym czasie są planowane warsztaty we wroclawiu?
  Pozdrawiam serdecznie
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 12. Chciałbym zapytać czy jest szansa aby te warsztaty odbyły się gdzieś bliżej tzn.. Bliżej Na północy kraju? Kujawsko pomorskie lub pomorskie?��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szansa zawsze jest, jeśli podjęłaby się Pani organizacji, to chętnie przyjadę :))) Proszę w tej sprawie dzwonić lub pisać na maila.

   Usuń