Zainspiruj się

www.malzenstwojestdobre.pl   -   Dziś z pełnym przekonaniem i świadomością możemy powiedzieć: Małżeństwo Jest Dobre. Mamy na myśli małżeństwo nasze i małżeństwa wielu naszych przyjaciół, ale też małżeństwo w rozumieniu przymierza, przez które mężczyzna i kobieta stanowią między sobą wewnętrzną wspólnotę życia i miłości.

www.tworczakobieta.pl   -   Wspaniałe osoby prowadzące. Wartościowe warsztaty pomagające odkryć kobiecość i piękno. Pozwalają na nowo spojrzeć na macierzyństwo i małżeństwo. Są zachętą do zadbania i zawalczenia na nowo o relacje, zwłaszcza małżeńskie.

www.grunttorodzina.pl   -   Zapraszam Cię do miejsca, gdzie sprawy rodziny są rozpatrywane nie tylko w świetle naszych ludzkich przeżyć, ale przede wszystkim w relacji z Bogiem – czyli Tym, który wymyślił rodzinę i najlepiej wie, jak wspaniale może ona funkcjonować.

www.spotkaniamalzenskie.pl   -   Aby naprawdę SPOTKAĆ SIĘ ze sobą i z Bogiem, trzeba bardziej słuchać niż mówić, bardziej dzielić się niż dyskutować, bardziej rozumieć niż oceniać, a nade wszystko - przebaczać (Irena i Jerzy Grzybowscy)

www.szansaspotkania.net   -   Miłość, seksualność, małżeństwo (szczególnie polecam rekolekcje "Akt małżeński - szansa spotkania z Bogiem i współmałżonkiem")

www.wctd.wroclaw.pl   -    Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka. Głównym celem naszej działalności jest uaktywnianie potencjału twórczego, który istnieje w każdym dziecku, pobudzanie sił kreatywnych poprzez poznanie w działaniu różnorodnych środków wyrazu artystycznego i stymulującą pracę pod okiem artystów z wyczuciem pedagogicznym i wybitnych pedagogów.

www.fpr.pl   -   Kiedy ostatnio mieliście czas tylko dla siebie? Czy akceptujesz współmałżonka takim jakim jest, czy chcesz go zmienić? Dlaczego kompromis jest pierwszym krokiem do rozpadu związku? Zaproś Męża na warsztat JA+TY=MY, a z pewnością nie będziecie tego żałować!

www.akademia24.pl   -   Co wiemy na temat swojej kobiecości i męskości? Jak ją budować, by stawać się spełnionymi mężczyznami i kobietami? Co wpływa na poprawienie naszych więzi z najbliższą osobą, z dziewczyną, chłopakiem, z mężem lub żoną? I wreszcie jak być spójnym, pogodnym człowiekiem? 

www.sluzbarodzinie.pl   -   Ludzie pragną, aby ich małżeństwa były szczęśliwe, często jednak nie wiedzą, jak mogą to osiągnąć. Celem Służby Rodzinie jest pomoc małżeństwom w osiągnięciu tych zamierzeń przez prezentację chrześcijańskiego nauczania na temat życia rodzinnego.

www.mojemalzenstwo.pl   -   Celem tej strony jest ukazywanie wartości, piękna, świętości i nierozerwalności sakramentalnego związku małżeńskiego kobiety i mężczyzny. Jeśli usłyszysz gdzieś, że jest możliwość uczestniczenia w konferencji dra hab. Mieczysława Guzewicza, nie zwlekaj. Zapisz się koniecznie!

www.pelnachata.org  -   Wierzymy, że można zbudować trwałą i piękną rodzinę, twórcze i wierne małżeństwo, dające szczęście relacje miłości. Pragniemy widzieć więcej oddanych sobie ludzi, którzy swoją relację opierają na Fundamencie. Jeśli masz podobne pragnienia - dołącz do nas!

www.gajdy.pl   -   Monika i Marcin prowadzą działalność rekolekcyjną, konferencyjną i terapeutyczną. Od wielu lat pracują "z człowiekiem i dla człowieka" (pro homine). Szeroko pojmowana służba ludziom na styku psychologii i duchowości to ich pasja, powołanie zawodowe i wielka przygoda życiowa.

www.crown.org.pl   -   Brak doświadczenia finansowego w małżeństwie, zwłaszcza w połączeniu z brakiem komunikacji i współpracy może mieć skutki katastrofalne. Edukacja finansowa CROWN obejmuje zagadnienia dotyczące m.in. wychodzenia z długów, planowania wydatków, oszczędzania oraz tworzenia budżetu rodzinnego.

www.rozwodprzemyslto.pl   -   Rozwód to lekcja życia, której nie chcesz dawać swojemu dziecku.  To lekcja, która uczy, że w relacjach między ludźmi nie ma nic trwałego, pewnego, stałego. Pomyśl: "Chcę, aby nasze dziecko czerpało z mojej opowieści życia siłę i nadzieję na przyszłość", więc...  Dbaj o swój związek!  
www.sychar.org   -   Wspólnota Trudnych Małżeństw. "Miłość nigdy nie pomaga w złym. Właśnie dlatego doradca katolicki w żadnej sytuacji nie proponuje krzywdzonemu małżonkowi rozwodu, gdyż nie wolno nikomu proponować łamania przysięgi złożonej wobec Boga i człowieka" - ks.dr Marek Dziewiecki.

www.tato.net   -   "W rodzinie kobieta jest tą, przez którą ojciec spieszy ku dziecku, a dziecko ku ojcu (...). Dzięki niej ojciec staje się bardziej ojcem, a dziecko bardziej dzieckiem. Taka jest kobieta w rodzinie, uświęcona przez łaskę" (Nicole Echivard).  

www.rodzina.wroclaw.pl   -   Służymy rodzinie na różnych jej etapach i w różnych aspektach życia. Zajmujemy się m.in. pomocą w rozwiązywaniu trudności małżeńskich, terapią małżeńską i rodzinną oraz edukacją w zakresie wychowania dzieci.

www.macierzynstwoizycie.pl   -   Przychodnia Specjalistyczna "Macierzyństwo i Życie" w Lublinie oferuje diagnostykę i leczenie niepłodności małżeńskiej metodą NaProTECHNOLOGY. Korzystaliśmy, polecamy.

www.sieradzka2.jowita.info   -   Gabinet ginekologiczny we Wrocławiu. Zakres usług: leczenie z uwzględnieniem kart obserwacji, diagnostyka i leczenie niepłodności, monitorowanie przebiegu cyklu, ultrasonografia, opieka nad kobietami ciężarnymi, kompleksowe badania profilaktyczne.

www.ducinaltum.wroclaw.pl   -   Gabinet Psychologiczny Duc in altum został założony przez Zgromadzenie Sióstr Św. Józefa w październiku 2011r. Oferujemy usługi związane z profesjonalną pomocą psychologiczną (psychoterapia, interwencja kryzysowa, poradnictwo) oraz rozwojem osobistym i psychoedukacją (warsztaty, treningi, wykłady).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz