poniedziałek, 30 grudnia 2019

11.01.2020 r. - Szkoła Żon zaprasza na pierwsze szkolenie w tym roku!

Dla mnie każde warsztaty to nie tylko zbiór wiadomości do przyswojenia czy przekazania, ale także emocje, które się budzą podczas słuchania, patrzenia, przebywania w gronie innych uczestniczek. Jest to również taki rodzaj samorozwoju, który polega na ciągłym weryfikowaniu własnych, nierzadko zakurzonych czy nieaktualnych idei, pomysłów czy rozwiązań. 

Żyjemy w czasach, w których dość dużo wiemy, ale jak mało z tego potrafimy wprowadzić w życie! Mam nadzieję, że zbliżające się warsztaty będą z kategorii tych "zmieniających życie" i że wyjdziecie z nich umocnione, zmotywowane i pełne nadziei, że przemiana życia każdej z nas zaczyna się... od naszego wnętrza.

Na szkoleniu dowiesz się:

- jak wyjść z roli ofiary bądź kata w związku- jak zarządzać własną osobowością, aby tworzyć bliskie i ciepłe relacje- jaka jest rola religijności w zdrowiu psychicznym kobiety (szanse i zagrożenia)- jak nie zwariować w małżeństwie i nie oszaleć będąc singielką - o profilaktyce zdrowia psychicznego - czym są czynniki adaptacyjne i w jaki sposób wpływają na poczucie bezpieczeństwa i równowagi w życiu
- na czym opiera się fundament kobiecej tożsamości.

Spotykamy się w Pomysłowym Miejscu na ul. św. Józefa 1/3 we Wrocławiu, w cenie są materiały szkoleniowe i przerwa kawowa, zapisy pod adresem mailowym: ilona.tarasiuk@gmail.com lub zona.spelniona@gmail.com.

Zbliżające się spotkanie jest pierwszym z cyklu czterech spotkań (od stycznia do czerwca 2020 r. - kolejne terminy i tematy podam niebawem) w ramach tzw. Szkoły Żon. Na szkolenie zapraszam jednak zarówno mężatki jak i kobiety niezamężne zainteresowane tematyką psychologii, duchowości, relacji, małżeństwa i rodziny.

Tydzień po warsztatach zapraszam na spotkanie Dzielnych Niewiast, gdzie gościnnie będę mówiła na temat męstwa i łagodności kobiet, więcej informacji na stronie: https://dzielneniewiasty.pl/tag/dzielne-niewiasty-wroclaw/

Zapraszam,
                                                                                                                                    
Ilona Phan-Tarasiuk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz