niedziela, 10 lutego 2019

7-lecie bloga i warsztatów - 2.03.2019 r.

Zapraszam na kolejny Dzień Skupienia - tym razem z okazji siedmiu lat istnienia bloga i warsztatów dla żon

Liczę na to, że pojawią się żony nie tylko z Wrocławia, ale również z Trzebnicy, Obry, Warszawy, Poznania, Krotoszyna, Białegostoku, Strzelina i z innych miejscowości, w których kiedykolwiek byłam ze swoim programem. 

Jeśli miałybyście kłopot z noclegiem, proszę dajcie znać, a na pewno znajdą się chętne osoby z Wrocławia, aby Was ugościć. 

Szczególne zaproszenie kieruję do animatorek z prośbą o zmobilizowanie siebie oraz uczestniczek małych grup żon do udziału w tym wydarzeniu. Chciałabym, abyśmy wspólnie pochyliły się nad fundamentem, który przyświecał mi, gdy tworzyłam tę inicjatywę, a fundamentem tym jest niezmiennie Jezus Chrystus. 

Oczywiście w Dniu Skupienia mogą wziąć udział również żony, które nigdy wcześniej nie brały udziału w moich warsztatach, tak więc serdecznie się zapraszajmy!

Rozpoczynamy w sobotę 2.03.2019 r. o godz. 14:00, a zakończymy Mszą Świętą z modlitwami wstawienniczymi od godz. 19:30 do ok. godz. 22:30.

W programie Dnia Skupienia będą rozważane i pogłębiane następujące tematy:
- jak mądrze dojrzewać, jak godnie się starzeć?
- psychologia a wiara
- kobiecość, która czyni mnie kobietą
- porządek w głowie, porządek w domu?
- wprowadzenie do modlitwy wstawienniczej

Chętne osoby proszę o zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/cZEnsVjrFVwRciVo2

Koszt spotkania to 45 zł, a w przypadku trudnej sytuacji materialnej - dobrowolna ofiara uczestniczki. Cena obejmuje przerwę kawową oraz kolację.

Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie poprowadzi ks. Krystian Charchut, egzorcysta diecezjalny oraz moderator Wspólnoty Przymierza Rodzin Mamre we Wrocławiu.

Miejsce spotkania: parafia pw. Chrystusa Króla przy ul. Młodych Techników 17 we Wrocławiu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz